top of page

Вітаємо у ProZ Pro Bono!

Цей вебсайт здебільшого англійською, але ми також запрошуємо наших друзів та клієнтів із різних країн світу дізнатися про програму своїми рідними мовами. Ця сторінка стисло описує проєкт, людей, які беруть у ньому участь, та їхню мотивацію. Будь ласка, зверніть увагу, що ви також можете написати нам будь-якою мовою, і ми відповімо вам тією ж мовою.

Вітаємо у ProZ Pro Bono!

Що, хто, коли, де, та чому?

Що це?

Програма ProZ Pro Bono - це благодійна безкоштовна ініціатива, започаткована ProZ.com, найбільшою у світі спільнотою професійних письмових та усних перекладачів. Ця програма з'єднує професіоналів у сфері мови та перекладів з некомерційними організаціями та приватними особами, які потребують послуг усного та письмового перекладу, виключно на волонтерських засадах. Завдяки цій програмі ProZ.com сприяє створенню глобальної мережі лінгвістичної підтримки, забезпечуючи доступ малозабезпечених спільнот до життєво важливих інформації та послуг.

Для кого?

Програма обслуговує неприбуткові організації по всьому світу, щоб вони могли працювати зі спільнотами багатьма мовами та використовувати свої обмежені ресурси на досягнення основної мети - служіння знедоленим верствам населення. Письмові та усні переклади виконуються професійними лінгвістами, які є зареєстрованими членами ProZ.com. Ці люди прагнуть справляти позитивний вплив, пропонуючи свої знання та досвід безкоштовно тим, хто потребує допомоги. Програма фінансується членами ProZ.com.

Де?

Програма ProZ Pro Bono працює у глобальному масштабі. У ній можуть брати участь лінгвісти та неприбуткові організації з усіх куточків світу. Програма використовує віртуальну природу ProZ.com та надає змогу співпрацювати попри кордони. Волонтери можуть пропонувати свої послуги, а бенефіціари можуть звертатися за допомогою незалежно від свого географічного розташування.

Коли?

ProZ Pro Bono є постійною ініціативою, і участь у ній можлива будь-коли. Лінгвісти можуть зареєструватися як волонтери в будь-який час, а неприбуткові організації або особи, які потребують допомоги, можуть подавати запити, коли це необхідно. Гнучкість у часі дозволяє негайно реагувати на нагальні мовні потреби.

Чому?

Програма ProZ Pro Bono слугує життєво важливій меті - подоланню мовних розривів для тих, хто в іншому випадку міг би мати труднощі з наданням або отриманням доступу до життєво необхідних інформації та послуг. Вона відповідає основним цінностям ProZ.com, які полягають у сприянні співпраці та підтримці спільноти усних і письмових перекладачів, та у створенні значущих змін у світі. Ця програма виконує ширшу місію сприяння взаєморозумінню, спілкуванню та доступу до інформації в усьому світі.

Програма є милосердною та ефективною ініціативою, яка надає можливість фахівцям у галузі мови добровільно ділитися своїми знаннями та навичками, надаючи життєво важливі послуги тим, хто їх потребує, в усьому світі. Перекладачі-волонтери програми ProZ Pro Bono діляться своїми експертними знаннями та досвідом не заради особистої вигоди, а для того, щоб позитивно вплинути на життя тих, хто потребує мовної підтримки.

Перегляньте, будь ласка, сторінку Амбасадорів та дізнайтеся, чи маємо ми амбасадора у вашій країні чи вашою мовою!

Translated by: Yevhen Chebotarov / Переклав: Євген Чеботарьов

bottom of page